Eyüp Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Eyüp eşya depolama ile eşyalarınız bütün ya da parça halinde depolarımız alanlarında depolanır. En iyi depolama şirketi olarak ucuz depolama hizmetlerini sunuyoruz.

Eyüp’te eşya depolama 

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı eşya-depolaması-1024x681.jpg

Eyüp ev ya da ofis depolama hizmetlerimiz sigortalı yapılmaktadır. Çünkü depolama hizmetlerimiz her ne kadar temiz ve güvenlikli olsa da sigorta sistemi olmadığı sürece önlem alınmamış olacaktır. Evden eve depolama şirketimiz bu nedenle depolama hizmetini sunarken sigorta sistemini devreye sokmaktadır.

Kiralık depo sistemi ile eşyalarınız konteyner başına ücret ödenir.  Eyüp eşya deposu ararken de sizlere bu kriterlerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Eşya depolama hizmeti almadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle eşya deposu ararken eşyalarınızın ne kadar olduğunu depolama şirketine ayrıntılı bir şekilde aktarmanız son derece önemlidir. Depolama şirketimize eşyalarınızı anlatırken kısacası ev eşyalarınız ise kaç oda salondan meydana geldiğini anlatınız. En iyi depolama alanlarımız ile Eyüp başta olmak üzere İstanbul’un diğer bütün ilçelerinde depolama hizmeti sunuyoruz.

Eşya Depolama Nasıl Yapılmalı? 

Eşya depolama hizmeti yapılırken her şey açık bir şekilde firma tarafından müşterilere anlatılmalıdır. Ayrıca depolama hizmeti alırken anlaşılan fiyat üzerinden sözleşmesi yapılmalıdır.

Eyüp evden eve nakliyat ile depolama hizmetlerimiz sadece ev eşyalarınız değil ofis ya da evinizde kullanamadığınız diğer eşyalarınız parça halinde depolanır. Ayrıca depolama yapılırken ne kadar süre ile depolanacağı konusunda sözleşmeye tarih atılmalıdır. Eyüp ev depolama hizmeti ödemeleri ise her ay atılan tarih dikkate alınarak ödemeler gerçekleşir.

Müşterilerimizin istemesi halinde ödemeleri taksitler halinde ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Ödemeleriniz dilemeniz halinde eşyalarınızın teslimatı yapıldıktan sonra da toplu yapılmaktadır. Fakat bunun sözleşmeye ya da sözlü olarak belirtilmesi son derece önemlidir. İstanbul eşya depomuz sayesinde eşyalarınız güvenilir bir şekilde depolanır.